ISSEP 2006 ISSEP, 2006 lapkričio 7–11, Vilnius, Lietuva

Organizatorius

MII Matematikos ir informatikos institutas

Partneriai

LRS Lietuvos Respublikos Seimas
IVPK Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie LRV
ŠMM LR Švietimo ir mokslo ministerija
ITC Švietimo informacinių technologijų centras
Klagenfurt University Klagenfurto universitetas, Austrija
TEV Leidykla TEV
Apie ISSEP
Straipsniai
Svarbios datos
Programa
Registracija
Komitetai
Vieta
Vilnius
Foto konkursas
Rėmėjai
Pradžia
ISSEP 2006


Atnaujinta 2006-07-24

Valid HTML 4.01 Transitional Valid CSS!

Komitetai


Programinis komitetas
Valentina Dagienė, Matematikos ir informatikos institutas, Lietuva (pirmininkė)
Roland Mittermeir, Klagenfurto universitetas, Austrija (pirmininkės pavaduotojas)
Andor Abonyi-Tóth, Eotvos Lorand universitetas, Vengrija
Iman Al-Mallah, Arabijos mokslų ir technologijų akademija, Egiptas
Juris Borzovs, Latvijos universitetas
Laszlo Böszörmenyi, Klagenfurto universitetas, Austrija
Roger Boyle, Lydso universitetas, Jungtinė Karalystė
Norbert Breier, Hamburgo universitetas, Vokietija
Giorgio Casadei, Bolonijos universitetas, Italija
David Cavallo, MIT, JAV
Mike Chiles, Information and Technological Services, Pietų Afrikos Respublika
Martyn Clark, Lydso universitetas, Jungtinė Karalystė
Bernard Cornu, Atvirojo ir nuotolinio mokymosi institutas, Prancūzija
Zide Du, Kinijos kompiuterių federacija
Karl Fuchs, Salzburgo universitetas, Austrija
Patrick Fullick, Southamptono universitetas, Jungtinė Karalystė
Gerald Futschek, Vienos technologijos universitetas, Austrija
David Ginat, Tel-Avivo universitetas, Izraelis
Juraj Hromkovic, ETH Zürich, Šveicarija
Peter Hubwieser, Miuncheno technologijos universitetas, Vokietija
Feliksas Ivanauskas, Vilniaus universitetas, Lietuva
Ivan Kalas, Komenskio universitetas, Slovakija
Susumu Kanemune, Hitotsubashi universitetas, Japonija
Alla Kravtsova, Maskvos valstybinis pedagoginis universitetas, Rusija
Nancy Law, Hong Kongo universitetas
Lauri Malmi, Helsinkio technologijos universitetas, Suomija
Krassimir Manev, Sofijos universitetas, Bulgarija
Peter Micheuz, Klagenfurto universitetas ir Völkermarkt gimnazija, Austrija
My Xuan Nguyen, Hanoi nacionalinis universitetas, Vietnamas
Paul Nicholson, Deakin universitetas, Australija
Richard Noss, Londono universitetas, Jungtinė Karalystė
Sindre Røsvik, Giske savivaldybė, Norvegija
Ana Isabel Sacristan, Tyrimų ir studijų centras, Meksika
Tapio Salakoski, Turku universitetas, Suomija
Sigrid Schubert, Siegen universitetas, Vokietija
Aleksej Semionov, Maskvos atvirojo mokymo institutas, Rusija
Carol Sperry, Millersville universitetas, JAV
Oleg Spirin, Žytomyro valstybinis pedagoginis universitetas, Ukraina
Maciej M. Syslo, Vroclavo universitetas, Lenkija
Aleksandras Targamadzė, Kauno technologijos universitetas, Lietuva
Laimutis Telksnys, Matematikos ir informatikos institutas, Lietuva
Jose Armando Valente, Campinas valstybinis universitetas, Brazilija
Tom Verhoeff, Eindhoveno technologijos universitetas, Nyderlandai
Aleksander Vesel, Maribor universitetas, Slovėnija
Anne Villems, Tartu universitetas, Estija
Organizacinis komitetas
Roma Žakaitienė, Švietimo ir mokslo ministerija, Lietuva (pirmininkė)
Gintautas Dzemyda, Matematikos ir informatikos institutas, Lietuva (pirmininkės pavaduotojas)
Ramūnas Čepaitis, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija
Vainas Brazdeikis, Švietimo informacinių technologijų centras, Lietuva
Karin Hodnigg, Klagenfurto universitetas, Austrija
Jonas Milerius, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija
Algirdas Monkevičius, Lietuvos Respublikos Seimas
Gediminas Pulokas, Matematikos ir informatikos institutas, Lietuva
Alfonsas Ramonas, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija
Modestas Rimkus, Matematikos ir informatikos institutas, Lietuva
Danguolė Rutkauskienė, Kauno technologijos universitetas, Lietuva
Elmundas Žalys, Leidykla TEV, Lietuva
Edmundas Žvirblis, Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės