emblema

BUVUSI Lietuvos mokinių informatikos olimpiadų svetainė.

Dabartinė: http://www.lmio.lt

Aktualijos Lietuvos Baltijos Tarptautinės Kitos Pasirengimas Fotoalbumas en en
Baltijos
Aktualijos
Ankstesnės BOI
XIII (2007, Vokietija)
XII (2006, Suomija)
XI (2005, Lietuva)
X (2004 m., Latvija)
IX (2003 m., Estija)
VIII (2002 m., Lietuva)
VII (2001 m., Lenkija)
VI (2000 m,. Švedija)
V (1999 m., Latvija)
IV (1998, Estija)
III (1997, Lietuva)
II (1996, Latvija)
I (1995, Estija)
Datos
Uždaviniai
Dalyviai
Laimėtojai
Valstybės
Moksleiviai
Uždavinynai
Fotogalerija
Įdomybės
Rėmėjai
skaitliukas
© 2004
Kontaktai


BOI puslapis Vokietijoje
Trvyliktoji Baltijos šalių informatikos olimpiada
2007.IV.24-28, Güstrow, Vokietija

Lietuvos komanda
Uždavinių sąlygos (duomenų bazėje)
Olimpiados archyvas
(sąlygos, testai, kai kurie sprendimai) - boi2007.zip (7 MB)
Rezultatai
Fotogalerija




Lietuvos komanda:

Andrius Aučinas Vilniaus licėjus, 11 kl.
Kęstutis Česnavičius KTU g., 12 kl.
Vytautas Gruslys Vilniaus licėjus, 11 kl.
Vaiva Imbrasaitė KTU g., 11 kl.
Gediminas Liktaras KTU g., 11 kl.
Lukas Steiblys KTU g., 11 kl.

Jie varžėsi dėl teisės dalyvauti Pasaulinėje informatikos olimpiadoje Kroatijoje.
Komandai vadovavo Linas Petrauskas ir Jūratė Skūpienė.





Olimpiados rezultatai

Olimpiadoje dalyvavo danų, latvių, lietuvių, estų, suomių, norvegų, švedų, vokiečių, lenkų komandos bei Meklenburgo Vakarų Pomoranijos (Vokietijos žemė) komandos. Iš viso 55 dalyviai. Lietuvos komanda pasirodė labai sėkmingai. Lietuvių komanda laimėjo vieną ausko, du sidabro ir du bronzos medalius. Juos parsivežė Kęstutis Česnavčius (aukso), Vytautas Gruslys ir Gediminas Liktaras (sidabro), Vaiva Imbrasaitė ir Lukas Steiblys (bronzos).

Sėkmingiausiai pasirodė Kęstutis, kuris ne tik laimėjo aukso medalį, bet ir užėmė absoliučią antrąją vietą. Tai pats sėkmingiausias komandos pasirodymas nuo 1995 metų. Pilną rezultatų lentelę rasite olimpiados tinkapyje.

Už kiekvieną uždavinį daugiausia buvo galima surinkti 100 taškų. Iš viso buvo galima surinkti 600 taškų.

      Surinkti taškai (nurodyti po uždavinių pavadinimais)
Vieta Dalyvis Valstybė Pabėgimas Rezultatų
rikiavimas
Tylos
garsas
Tvoros
statymas
Sujungti
taškai
Seka Suma
1.Julian FischerDEU1000100070100370
2.Kęstutis ČesnavičiusLTU51201001510070356
3.Chen XingSWE2630565100100317
4.Martin MaasDEU1000100107035315
5.Daniel GrunwaldDEU1001010007025305
6.Vytautas GruslysLTU373070010065302
6.Ludwig SchmidtDEU1001077150100302
8.Christian KochMWP100079150100294
9.Marcin KościelnickiPOL00770100100277
10.Marek RogalaPOL10001000070270
11.Benito van der ZanderDEU343010007020254
12.Wojciech BaranowskiPOL10001005035240
13.Gedminas LiktarasLTU30010000100230
14.Mikko SysikaskiFIN58303505100228
15.Łukasz WołochowskiPOL31070100100220
16.Jussi PitkänenFIN24061250100210
17.Adam ThomsenDNK3700070100207
18.Magnus JedvertSWE30104207040192
19.Vaiva ImbrasaitėLTU001457095184
20.Per EckerdalSWE007050100175
21.Otto EbelingFIN1301005055173
22.Indrek KlanbergEST23202800100171
23.Jarosław BłasiokPOL00930075168
24.Maciej KlimekPOL601000060166
25.Pavels CupikovsLVA2902150100155
26.Vadims FjodorovsLVA020655055145
27.Marvin KünnemannDEU1310705040138
28.Lukas SteiblysLTU4403515040134
29.--005615055126
29.--002150100126
31.--910880015122
32.--210000100121
33.--00355080120
34.--60100500111
35.--320425030100
36.--0056503596
37.--30701001093
38.--0070002090
39.--0005701085
40.--0042503582
41.--26040501081
42.--3021504069
43.--0021004061
44.--0028003058
45.--004250552
46.--0021003051
47.--0035001550
47.--0035001550
47.--0035001550
50.--003550040
51.--003500035
52.--1302100034
53.--000501520
53.--000501520
55.--0000000