emblema

BUVUSI Lietuvos mokinių informatikos olimpiadų svetainė.

Dabartinė: http://www.lmio.lt

Aktualijos Lietuvos Baltijos Tarptautinės Kitos Pasirengimas Fotoalbumas en en
Baltijos
Aktualijos
Ankstesnės BOI
XIII (2007, Vokietija)
XII (2006, Suomija)
XI (2005, Lietuva)
X (2004 m., Latvija)
IX (2003 m., Estija)
VIII (2002 m., Lietuva)
VII (2001 m., Lenkija)
VI (2000 m,. Švedija)
V (1999 m., Latvija)
IV (1998, Estija)
III (1997, Lietuva)
II (1996, Latvija)
I (1995, Estija)
Datos
Uždaviniai
Dalyviai
Laimėtojai
Valstybės
Moksleiviai
Uždavinynai
Fotogalerija
Įdomybės
Rėmėjai
skaitliukas
© 2004
Kontaktai


Įdomybės

greenball.gif Kuo geriausia supjaustyti dešrą, jei po ranka nėra peilio? Ogi kompaktu! Toks buvo BOI'2006 Suomijoje dalyvavusių lietuvių mokinių pasirinkimas, kai po ilgo pasivaikščiojimo po Helsinkį komanda prisėdo užkąsti. Tai užfiksuota ir šios svetainės fotogalerijoje.

blueball.gif 2001m. Baltijos šalių olimpiadoje (Lenkijoje) turbūt vieninteliu olimpiadų istorijoje Garbės medaliu buvo apdovanotas Vilniaus TGTM licėjaus dešimtokas Gintautas Miliauskas. Surinkęs visu balus už uždavinį, kurio neišsprendė, Gintautas kreipėsi į vertinimo komisiją. Paaiškėjo, kad vertinimo programoje buvo labai rimta klaida ir labai daugelio dalyvių sprendimai buvo įvertinti neteisingai.

greenball.gif 2000 m. Baltijos šalių olimpiadoje svečių teisėmis pageidavo dalyvauti JAV bei Islamiškos Irano respublikos komandos.

blueball.gif Vienoje Baltijos šalių olimpiadoje organizatoriai, likus kelioms dienoms iki olimpiados, per klaidą išsiuntė uždavinių sąlygas trims olimpiados dalyviams. Po kelių minučių mokiniai gavo laiškus su prašymu ištrinti gautus laiškus. Du iš jų ištrynė laiškus neatvėrę failų. Trečiasis parašė, kad sąlygą jau perskaitė. Po ilgų svarstymų vertinimo komisija, pasitarusi su komandos, kuri sužinojo sąlygą, vadovu, nusprendė pateikti tą uždavinį olimpiadoje. Rezultatai parodė, kad uždavinius per klaidą gavę mokiniai, jų tikrai neišsprendė namuose.