emblema

BUVUSI Lietuvos mokinių informatikos olimpiadų svetainė.

Dabartinė: http://www.lmio.lt

Aktualijos Lietuvos Baltijos Tarptautinės Kitos Pasirengimas Fotoalbumas en en
Baltijos
Aktualijos
Ankstesnės BOI
XIII (2007, Vokietija)
XII (2006, Suomija)
XI (2005, Lietuva)
X (2004 m., Latvija)
IX (2003 m., Estija)
VIII (2002 m., Lietuva)
VII (2001 m., Lenkija)
VI (2000 m,. Švedija)
V (1999 m., Latvija)
IV (1998, Estija)
III (1997, Lietuva)
II (1996, Latvija)
I (1995, Estija)
Datos
Uždaviniai
Dalyviai
Laimėtojai
Valstybės
Moksleiviai
Uždavinynai
Fotogalerija
Įdomybės
Rėmėjai
skaitliukas
© 2004
Kontaktai


Lietuvos bei tarptautinių olimpiadų prizininkai

Pavardė Ar dar moksleivis?
Savivaldybė Olimpiada
Mokykla Metai
Medalis (vieta)  

Pastaba. Atliekant paiešką pagal medalį, olimpiadą ar metus, rodomi tik pasirinktus kriterijus atitinkantys laimėjimai. Raidė n prie laimėjimo rodo, kad moksleivis olimpiadoje dalyvavo neakivaizdžiai.

  Vardas Pavardė Mokykla Laim.
sk.
BOI
  Daumilas Ardickas Vilniaus licėjus 2  
2005 - Bronza
2006 - Bronza
  Vytis Banaitis KTU g. 2  
2005 - Bronza
2006 - Sidabras
  Ignas Budvytis Vilniaus licėjus 1  
 
2004 - Auksas
  Kęstutis Česnavičius KTU g. 1  
 
2007 - Auksas
  Vaidas Gasiūnas Panevėžio J. Balčikonio g. 3 1995 - Auksas
1996 - Auksas
1997 - Sidabras
* Vytautas Gruslys Vilniaus licėjus 2 2006 - Bronza
2007 - Sidabras
 
* Vaiva Imbrasaitė KTU g. 1  
2007 - Bronza
 
  Antanas Kompanas Vilniaus M. Biržiškos g. 1  
2000 - Bronza
 
  Martynas Kriaučiūnas Panevėžio J. Balčikonio g. 1  
 
2002 - Bronza
  Dainius Kunigauskas Jonavos J. Ralio v. 1 2002 - Bronza
 
 
  Tomas Laurinavičius Panevėžio J. Balčikonio g. 1  
1995 - Bronza
 
* Gediminas Liktaras KTU g. 1 2007 - Sidabras
 
 
  Gediminas Lukšys KTU g. 1  
 
2000 - Sidabras
  Viktor Medvedev Visagino "Atgimimo" g. 2  
2001 - Bronza
2002 - Sidabras
  Linas Medžiūnas Vilniaus 59 v. 2  
1995 - Bronza
1996 - Sidabras
  Gintautas Miliauskas Vilniaus licėjus 1  
 
2003 - Bronza
  Marius Minkevičius Pasvalio P. Vileišio g. 1  
2003 - Bronza
 
  Vilius Naudžiūnas Panevėžio J. Balčikonio g. 3 2002 - Sidabras
2003 - Sidabras-n
2004 - Bronza
  Jurgis Pašukonis Vilniaus licėjus 1  
2000 - Sidabras
 
  Andrius Poznanskis Vilniaus "Minties" g. 1  
 
2003 - Bronza
  Audrius Pundzevičius KTU g. 1  
 
1995 - Bronza
  Remigijus Staniulis KTU g. 1  
1998 - Auksas
 
* Lukas Steiblys KTU g. 1  
2007 - Bronza
 
  Tomas Talius Vilniaus 40 v. 1  
 
1995 - Bronza
  Vaidotas Urba Vilniaus licėjus 1  
 
1995 - Sidabras
  Vilius Visockas Vilniaus licėjus 2 2004 - Bronza-n
2005 - Bronza