Kompiuterijos treniruotėKuriame Lietuvos ateitį

Kiekvienas naudojamės kompiuteriu: skaitome ir rašome laiškus, ieškome informacijos kelionėms, žaidžiame, rengiame raštus ar lankomės internetinėse parduotuvėse. Natūralus noras – mokėti naudotis kompiuteriu tarytum plauktume ar važiuotume dviračiu: iš pradžių įdedame pastangų, po to mūsų kūnas žino, ką ir kaip daryti. Taip ir gimė ši kompiuterinių įgūdžių treniravimosi idėja – išmokti laisvai naudotis kompiuteriu.

Mokomasi atliekant testus: reikia atsakyti į įvairius su kompiuterine veikla susijusius klausimus. Testus galima atlikti atsitiktinai arba pasirinkus pageidaujamas žymas (raktažodžius). Norėdami gilintis į kurią nors sritį pasirinkite vieną iš temų: bendrosios kompiuterijos žinios, tekstų rengimas, skaičiuoklė, internetas ir komunikavimas, tinklo etiketas, duomenų bazės.

Atsakę (arba neatsakę) į pateiktą klausimą, pagalvokite šia tema, pasidalinkite su kitais savo mintimis, padiskutuokite – tam yra diskusijų sritis. Šitaip padėsime vieni kitiems tobulėti.

Jei norite stebėti savo mokymosi progresą, užsiregistruokite.

Linkime Jums sėkmės įgyjant laisvo naudojimosi kompiuteriu įgūdžių!

Logo: Mokslas verslui ir visuomenei

Kompiuterijos treniruoklė – viena iš ES struktūrinės paramos projekto „Mokslas verslui ir visuomenei“ veiklų.

Kompiuterijos treniruoklę sukūrė VU Matematikos ir informatikos instituto Informatikos metodologijos skyrius (vadovė prof. Valentina Dagienė). Programavo Rimantas Žakauskas.

Dėkojame Nacionaliniam egzaminų centrui – čia panaudota dalis kompiuterinio raštingumo įskaitos testų.